РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ BREATHE
тел.: (050) 437 02 88 моб.: (067) 674-60-47 тел/факс (0352)438689 info@breathe.in.ua
 

Компанія Breathe Inc.,

Компанія Breathe Inc., яка носить ім’я розробленої нею унікальної теплоізоляційної системи, створює енергозберігаючі «здорові» будинки та споруди завдяки хорошим теплоізоляційним характеристикам цього продукту.

Її основна продукція, The Breathe Insulation System® (Система ізоляції Breathe) – це розпінена маса, що утворюється в результаті реакції води з поліуретановими компонентами, яка не містить формальдегідів, хлорфторвуглеводів або гідрохлорфторвуглеводів. Це піна з низькою щільністю, яка розбризкується на поверхню і в продовж декількох секунд збільшується в сто разів, утворюючи м’яку пружну прокладку. Передумовою успіху фірми Breathe Inc. в будівельній промисловості служать її унікальні можливості з облаштування теплоізоляції будинків, створення захисту від проникнення повітря, що забезпечує більш здорові умови для проживання і більш високу ефективність використання енергії.

При нанесенні теплоізоляції Breathe® на поверхню утворюється повітронепроникний шар, оскільки вона володіє вкрай малою повітропроникністю. Це дозволяє захистити  оселю від проникнення повітря, знизити рівень шуму, зменшити конденсацію вологи на стінах, особливо в підвалах та погребах. Це чудова нагода зменшити затрати на опалення, забезпечити звукоізоляцію приміщень і покращити якість повітря в приміщені за рахунок запобігання утворення плісняви і грибків.

Застосування теплоізоляції Breathe® дозволяє зменшити на 30-50 % рахунки за опалення і охолодження. Крім того, з’являється можливість використовувати для опалення і охолодження менш потужне і дешевше обладнання. Використовуючи цей матеріал для облаштування загальної ізоляційної системи, будівельники економлять час і ресурси, які б витратили на встановлення вже існуючих матеріалів. Матеріал Breathe® одним ударом замінює теплоізоляційний матеріал, скловолокно і поліетиленову плівку, з яких облаштовуються повітронепроникні захисні шари, а також клейку стрічку і монтажну піну.

Теплоізоляція Breathe® пройшла всесторонню перевірку, і її визнали безпечною Національна лабораторія в Оук-Ріджі Міністерства енергетики США, Дослідницький центр Національної асоціації житлового будівництва, Центр сонячної енергетики (мис Канаверал, штат Флорида). Національний дослідницький центр при Раді американських будівельних інспекторів визнав систему теплоізоляції Breathe відповідною всім будівельним нормам і правилам ВОСА (Будівельна і нормативна інспекція), SBCCI (Міжнародний конгрес з будівельних нормам для південних регіонів), ІВС (Міжнародні будівельні норми) і ІСВО (Міжнародна конференція будівельних інспекторів), а також будівельними нормам Канади. Недавно НАСА також дозволила застосування теплоізоляції Breathe®.

Система теплоізоляції Breathe® - це перший з теплоізоляційних матеріалів, що отримав сертифікат «Програми атестації продукції EnvirodesicTM» (програма захисту навколишнього середовища, в якій беруть участь експерти зі зниження забруднення навколишнього середовища, токсикології, медицини і якості повітря в закритих приміщеннях), як будівельний матеріал, що забезпечує ідеальну основу для створення здорового середовища в закритих приміщеннях. Крім того компанія Breathe Inc. є партнером програми Energy StarTM (підтримується Міністерством енергетики і Агентством із захисту навколишнього середовища США), яка видає домовласникам дозвіл на отримання пільгових іпотечних кредитів при умові відповідності їх будівель вимогам енергозбереження, визначаючи виконання цих умов зі скорочення витрат на оплату комунальних послуг.

Крім всього сказаного, слід зазначити, що компанія Breathe Inc. зі своєю продукцією бере участь в ряді проектів, пов’язаних з охороною здоров’я, охороною навколишнього середовища і будівництвом. Система теплоізоляції Breathe® була обрана для використання в експозиціях «Здорові будинки» (організатор – Американська асоціація боротьби з легеневими захворюваннями), «Середовище для проживання людства», «Сільський дім» (організатор – фірма Boulder, CO).

Компанія Breathe Inc., яка була заснована в 1985 році в північній Америці, проводить свою діяльність в США, Канаді, Мексиці, Японії і Кореї. Теплоізоляція Breathe® кваліфіковано виготовляється авторизованими дилерами, які пройшли навчання в компанії Breathe Inc.

© Breathe.in.ua. Всі права захищено. 2010 - 2016. 
При використанні матеріалів, посилання на сайт breathe.in.ua обов'язкове