РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ BREATHE
тел.: (050) 437 02 88 моб.: (067) 674-60-47 тел/факс (0352)438689 info@breathe.in.ua
 

Проекти з використанням Breathe

Технологія нанесення піни Breathe дозволяє втілити в життя найскладніші архітектурні проекти, коли доступ для звичайних утеплювачів неможливий. 

Завдяки неймовірному коефіцієнту розширення за один раз можна нанести шар матеріалу товщиною 30 см, що за  тепловим опором відповідає триметровій бетонній стіні й створює тиск на каркас конструкції всього 7 кг/м3.    При цьому не потрібна жодна попередня підготовка поверхні, кріпильні матеріали, клеї, паро- та гідробар'єр.

Breathe відкриває широкі можливості утеплення приміщень  не лише перед будівельниками:

 • Надвисока швидкість монтажу
 • Відсутність швів 
 • Низька щільність матеріалу 
 • Видаляє вологу
 • Абсолютно екологічний матеріал Breathe
 • Не змінює форму з часом 
 • Доповнює естетику будівлі 
 • Зберігає метал від корозії, дерево - від гниття
 • Максимальний опір повітропроникності
 • Підтримує прохолоду влітку
 • 25 років гарантії від виробника Breathe

Технології Breath

Система утеплення Breath – це революційна технологія утеплення приміщень, яка вже встигла охопити Канаду, Америку та країни Європи. Основними вимогами, якими керувався розробник цієї технології були  вимоги канадських та американських общин, в яких на першому місці стоїть екологічна чистота продукту. Проте матеріал Breath славиться не тільки такою перевагою - в ньому зібрані всі необхідні якості для того, щоб зробити будівлю теплою і довговічною. Слід наголосити, що завдяки нанесеному на поверхню (для того, щоб утеплити приміщення) шляхом розпінення шару продукту Breath (навіть при невеликій його товщині) створюється необхідна звукоізоляція приміщення, а також  теплоізоляція дому. Дуже вагомою перевагою є монтаж систем утеплення Breath. Він надзвичайно швидкий і не вимагає великих затрат праці, а також дає змогу утеплити приміщення навіть у важко доступних місцях, адже матеріал Breath самостійно проникає у будь-які порожнини, не створюючи при цьому тиску на поверхню. У нього чудове зчеплення з будь-якими поверхнями, у тому числі зі склом.

Щодо поширення матеріалу Breath на ринку України

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКТУ
Breath – це зареєстровані торгові марки для теплоізоляційного матеріалу полііцінену (polybreathe), який виготовляється компанією Breath Теплоізоляція Breath® - це матеріал, зо спінюється з відкритими порами щільністю у фунт (226,8 г), який наноситься шляхом розпилення.

2. ВИРОБНИК
Матеріал Breath® виготовляють незалежні авторизовані дилери компанії Breath Inc. безпосередньо за місцем перебування із рідких компонентів, які виготовляються компанією Breath Inc., і після виготовлення передаються замовнику.

3. ОПИС ПРОДУКТУ
Матеріалом Breath®  забезпечується теплоізоляція приміщення, а також цей продукт є надійною повітронепроникною прокладкою. Його експлуатаційні характеристики менш залежні від умов встановлення, ніж в теплоізоляційних матеріалів, виготовлених у заводських умовах. Це ефективний «дихаючий» повітронепроникний бар’єр, який приймає форму поверхні будови і створює герметичний шар, забезпечуючи захист від інфільтрації повітря, що «краде» енергію, на весь період існування будівлі. При цьому конвекційні потоки повітря в порожнинах практично припиняються, що забезпечує однакову температуру у всій будівлі. В результаті будівля набуває чудових експлуатаційні характеристик, підвищується рівень комфорту і понижуються затрати на обігрівання і охолодження. Економія затрат на енергоресурси залежить від конструкції, місця розміщення та інших показників.

Детальніше...

© Breathe.in.ua. Всі права захищено. 2010 - 2016. 
При використанні матеріалів, посилання на сайт breathe.in.ua обов'язкове