РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ BREATHE
тел.: (050) 437 02 88 моб.: (067) 674-60-47 тел/факс (0352)438689 info@breathe.in.ua
 

Технології Breath

Система утеплення Breath – це революційна технологія утеплення приміщень, яка вже встигла охопити Канаду, Америку та країни Європи. Основними вимогами, якими керувався розробник цієї технології були  вимоги канадських та американських общин, в яких на першому місці стоїть екологічна чистота продукту. Проте матеріал Breath славиться не тільки такою перевагою - в ньому зібрані всі необхідні якості для того, щоб зробити будівлю теплою і довговічною. Слід наголосити, що завдяки нанесеному на поверхню (для того, щоб утеплити приміщення) шляхом розпінення шару продукту Breath (навіть при невеликій його товщині) створюється необхідна звукоізоляція приміщення, а також  теплоізоляція дому. Дуже вагомою перевагою є монтаж систем утеплення Breath. Він надзвичайно швидкий і не вимагає великих затрат праці, а також дає змогу утеплити приміщення навіть у важко доступних місцях, адже матеріал Breath самостійно проникає у будь-які порожнини, не створюючи при цьому тиску на поверхню. У нього чудове зчеплення з будь-якими поверхнями, у тому числі зі склом.

Щодо поширення матеріалу Breath на ринку України

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКТУ
Breath – це зареєстровані торгові марки для теплоізоляційного матеріалу полііцінену (polybreathe), який виготовляється компанією Breath Теплоізоляція Breath® - це матеріал, зо спінюється з відкритими порами щільністю у фунт (226,8 г), який наноситься шляхом розпилення.

2. ВИРОБНИК
Матеріал Breath® виготовляють незалежні авторизовані дилери компанії Breath Inc. безпосередньо за місцем перебування із рідких компонентів, які виготовляються компанією Breath Inc., і після виготовлення передаються замовнику.

3. ОПИС ПРОДУКТУ
Матеріалом Breath®  забезпечується теплоізоляція приміщення, а також цей продукт є надійною повітронепроникною прокладкою. Його експлуатаційні характеристики менш залежні від умов встановлення, ніж в теплоізоляційних матеріалів, виготовлених у заводських умовах. Це ефективний «дихаючий» повітронепроникний бар’єр, який приймає форму поверхні будови і створює герметичний шар, забезпечуючи захист від інфільтрації повітря, що «краде» енергію, на весь період існування будівлі. При цьому конвекційні потоки повітря в порожнинах практично припиняються, що забезпечує однакову температуру у всій будівлі. В результаті будівля набуває чудових експлуатаційні характеристик, підвищується рівень комфорту і понижуються затрати на обігрівання і охолодження. Економія затрат на енергоресурси залежить від конструкції, місця розміщення та інших показників.

Матеріал Breath® наноситься шляхом розпилення рідких компонентів на голі стіни, на поверхню стель або всередині підвалів. Об’єм рідкої суміші протягом декількох секунд збільшується в сотню разів, утворюючи пружне покриття із піни, що складається з мільйонів мікроскопічних кульок повітря. При цьому заповнюються порожнини, наскрізні тріщини та інші дефекти поверхні. Піноутворюючою речовиною для ізоляції служить вода. Цей матеріал має хороше щеплення практично з будь-якими поверхнями (в тому числі зі склом), утворюючи герметичний прошарок і перешкоджаючи інфільтрації повітря. Надлишок матеріалу легко можна зрізати, після чого утворюється поверхня, котру можна обшивати облицювальними панелями або облицьовувати іншим способом.

Матеріал Breath® має два компоненти:
Компонент «А» - ізоціанат метилен дифеніл диізоціанат;
Компонент «Б» - запатентована смола
Піна Breath утворюється, коли ці компоненти, виходячи з об’єму, змішують у відношенні 1:1. Коефіцієнт розширення матеріалу має співвідношення 1:100, а це означає, що піна містить 1 % матеріалу і 99 % повітря. У готовому вигляді матеріал є теплоізоляцією і водночас повітронепроникною системою у вигляді піни, що базується на воді, містить відкриті пори, має низьку густину і є напівгнучкою. Цей продукт є гідрофобним, що дозволяє запобігти проникненню вологи до мінімуму і не вбирати води, але не є бар’єром для проникнення пари. Ізоляційна система Breath забезпечує підвищений контроль вологи, формуючи повітронепроникне ущільнення, для того, щоб зробити мінімальним рух повітря і вологи, яка його супроводжує. Зводячи до мінімуму передачу вологи через будинок, він сприяє запобіганню конденсації і знижує можливість появи грибків.


4. ТЕХНІЧНІ ДАНІ (випробовування на зразках)

Теплові характеристики
Опір теплопередачі (стандарт ASTM C518 Американської общини з випробовування матеріалів)
R 3.6 год фут2 ? оF/BTU
(BTU = британська теплова одиниця)
R – значення Бріз становить 3,6 на дюйм для розпилювальної піни і 4,0 для рідкої заповнювальної піни.
Rs1 0.62 m2 ? oC/Вт на 25 мм шару
Середній вклад в теплоізоляційну здатність для стін на дерев’яних каркасах:

2" x 4"=R13 2" x 6"=R20

Система теплоізоляції Breath® забезпечує більш високі експлуатаційні характеристики, ніж повітропроникні теплоізоляційні матеріали з такою ж величиною опору тепловіддачі. Величина опору тепловіддачі матеріалу Breath® не зменшується від тривалої експлуатації, вітрового режиму, осадки будівлі, конвекції або інфільтрації повітря, а також не залежить від рівня вологості. Інформаційний лист з значеннями опору тепловіддачі надається за вимогою.

Повітропроникність / Повітронепроникний бар’єр / Герметик
Система теплоізоляції Breath® заповнює порожнини будь-якої форми і завдяки хорошому щепленню з будь-якими матеріалами формує ізоляційний шар з дуже низькою повітропроникністю. При цьому не вимагається застосування всередині або назовні будівлі додаткових засобів для захисту від інфільтрації повітря. Повітропроникність зразка спіненого матеріалу:
Стандарт ASTM E283
0,0049 л/с ? м2 при 75 Па для зразка товщиною 1334 мм
0,0080 л/с ? м2 при 75 Па для зразка товщиною 826 мм
Для забезпечення оптимальної якості повітря в приміщеннях у всіх будівлях повинна бути відповідна механічна вентиляція або підведення повітря. Див. керівні матеріали Американської общини з опалення, охолодження і кондиціонування повітря.

Паропроникність
Матеріал Breath® проникний для водяної пари і дозволяє випаровуватися волозі, яка міститься в порах ізоляційного шару. Він не затримує вологу в матеріалах, на які наноситься.
Показники паропроникності:
16 перм 941 нг/(Па?с?м2) при товщині 76 мм
10 перм 565 нг/(Па?с?м2) при товщині 127 мм
Завдяки малій повітропроникності матеріал Breath® перешкоджає інфільтрації насиченого вологою повітря. При комп’ютерному моделюванні руху вологи в стінах за допомогою програми MOIST, що була розроблена Дугом Берчем із Національного інституту стандартів і технологій (NIST), передбачалося, що при застосуванні теплоізоляції Breath® показник паропроникності 1.0 не потрібен, за виключенням застосування в умовах холодного клімату (наприклад, як в Медісоні, штадт Вісконсин, де є 7500 градусо-днів опалювального сезону) або ще більш холодного. Ці висновки, загалом, відповідають комп’ютерному моделюванню руху вологи в огороджуючих конструкціях будівель, що проводили в Канаді. В ситуаціях, коли необхідно забезпечити паронепроникний бар’єр, необхідно застосовувати для внутрішнього облицювання приміщень фарбу з низькою паропроникністю.

Здатність до водопроникності
Теплоізоляція Breath® належить до гідрофобних матеріалів і їй не властива капілярність. Це водовідштовхуючий матеріал, який не втягує вологу. Оскільки це матеріал з відкритими порами, то у нього можна закачати воду під тиском примусово. При цьому вода буде стікати під дією сили тяжіння, а не переміщуватися горизонтально або вертикально всередині ізоляційного матеріалу. Після висихання теплоізоляційна властивість повністю відновлюється.

Звукоізоляційні характеристики
Показники для стін на дерев’яному каркасі січенням 2"x 4"

Клас звукопроникності, STC-37
Частота, Гц 125 250 500 1000 2000 4000
Стандарт 19 30 31 42 38 46
ASTM E90
Практично звукоізоляційна властивість матеріалу Breath® завдяки його повітронепроникності значно вища, ній показали результати випробовувань.

Горючість
Матеріал має властивість згоряння. Його температура згорання становить 204 оС, але продукт не самозагорається сам по собі і не підтримує горіння при видаленні джерела полум’я. При горінні не обвуглюється, не плавиться, не утворює крапель. Максимальна зафіксована температура при екзотермічній реакції становить приблизно 121оС. Матеріал повинен застосовуватися відповідно до діючих будівельних норм і правил.

Технічні вимоги в США
Характеристики горючості будівельних матеріалів (стандарт ASTM E84)
Розповсюдження полум’я <20
Димоутворення <400
Самостійне горіння 0
Кислотний індекс 23%
(ASTM D2863)
Токсичність димових газів LC50-12
(Норми штату Нью-Йорк)

Технічні вимоги в Канаді
Випробовування на вогнестійкість стінових матеріалів і конструкцій (стандарт CAN4-S102 FSC3)
Розповсюдження полум’я 510-530
Димоутворення 95-150

Електрична проводка
Матеріал Breath® був випробуваний в житлових приміщеннях як з електропроводкою 14/3, так і з електропроводкою 12/2 (при макс. 50oC). Цей матеріал хімічно сумісний з усіма типами ізоляції, що застосовуються для електропроводки.
Примітка: у випадку застосування теплоізоляційного матеріалу там, де присутня електропроводка з використанням роликів і трубок, слід звірити процес утеплення з місцевими електротехнічними нормами і правилами.

Корозія
Дослідження показали, що при відносній вологості 85 % матеріал Breath® не викликає корозії при контакті зі сталлю.

Розмноження бактерій або грибка та поживна цінність
Незалежні випробування, проведені в Технічному університеті штату Техас, підтвердили, що матеріал Breath® не є поживним середовищем для цвілі. В якості повітронепроникного бар’єру матеріал Breath® зменшує проникнення вологого зовнішнього повітря, поживних речовин і спорів цвілі всередину захисної конструкції будівлі. Цей матеріал не містить поживних речовин для комах та гризунів.

Екологічна безпека, безпека для здоров’я
Ізоляційна Система Breath® схвалена Енвіродезичною Сертифікаційною Програмою, яка підтверджує, що цей матеріал не приносить ніякої шкоди здоров’ю. Він не містить формальдегідів, хлорфторвуглеводів, гіддрохлорфторвуглеводів, гідрофторвуглеводів або летючих органічних з’єднань. Технічними спеціалістами і урядовими експертами була проведена різнобічна перевірка цього матеріалу на наявність виділень в місці установки. Протягом 10 днів не було зафіксовано жодних виділень.

Обмеження області застосування
Не застосовувати для зовнішніх робіт. Ізоляційна система Бріз не може бути нанесена на основу, температура якої перевищує 93 оС, всередині електричних коробок чи для покрівлі над покрівельною мембраною. Не встановлювати поруч з нагрівальними приладами, температура яких перевищує 93oC – мінімальна відстань 50 мм.

5. МОНТАЖ
Монтаж системи теплоізоляції Breath® здійснюють за допомогою спеціального обладнання (розпилювач, який має в собі маленьке «устаткування») авторизовані дилери, які пройшли навчання роботі з матеріалом Breath®. Як правило, процес встановлення не залежить від погодних умов. Роботи можуть проводитися як при підвищеній температурі і підвищеній вологості, так і при температурі нижче нуля. Підготовка поверхні, зазвичай, не обов’язкова. Процес піноутворення займає всього кілька хвилин. На робочому місці з точки зору безпеки та ефективності доцільно працювати бригаді із двох осіб. Іншим працівникам на місці, де розпилюється Breath, достатньо перебувати на відстані трьох метрів від того, хто наносить піну.

6. ДЕ ПРИДБАТИ
ТОВ «Добробуд» по тел. (0352) 43-38-69, (098) 514-71-66, (050) 437-02-88

7. ГАРАНТІЇ
ПРИ ПРАВИЛЬНОМУ ВСТАНОВЛЕННІ У ВІДПОВІДНОСТІ З ІНСТРУКЦІЄЮ КОМПАНІЯ ГАРАНТУЄ, ЩО ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТУ ВІДПОВІДАЮТЬ ТЕХНІЧНИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ, НАВЕДЕНИМ В ЛИСТІ- СЕРТИФІКАЦІЙ

8. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
Компанія Breath Inc. і її авторизовані дилери надають як технічні, так і нормативні матеріали. Будівельні специфікації в форматі СSI (в трьох частинах) надаються за вимогою.

9. НАВЧАННЯ ТА МАРКЕТИНГ
Для регіональних представників, які стануть дилерами у своїх областях буде проводитися навчання з впровадження на ринок матеріалу Breath, а також з його застосування і техніки безпеки (для виконавців робіт). Навчання відбуватиметься у м. Тернопіль. Представники виробника допомагатимуть проводити презентації для архітекторів та будівельників.
Будуть надані всі вимоги з маркетингу та співпраці для подальшого затвердження договором.

10. ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Всі фізичні властивості були визначені шляхом випробувань, проведеними вповноваженими незалежними організаціями. Компанія Breath Inc. залишає за собою право вносити в специфікації зміни, пов’язані з підвищенням якості продукції.

11. УПАКОВКА І ЗБЕРІГАННЯ
Упаковка – стальні бочки з відкритим верхом ємністю у 55 американських галонів (200 літрів).

Компонент «А» - 249.5 кг в бочці
Base Seal® - поліізоціанат MDI
(основний герметик) (дифенілметан диізоціанат)
Компонент «Б» - 249.5 кг в бочці
Gold Seal® - синтетична
(золотий герметик) смола

Зберігання
Компонент «А» слід зберігати від замерзання.
Компонент «Б» можна заморожувати, але необхідно берегти від перегрівання (49oC) і тривалого зберігання при температурі вище 38oC. Компонент «В» при зберіганні розсолюється і перед використанням його слід ретельно перемішати. В ідеальному варіанті компоненти Breath повинні зберігатися в контрольованих умовах при температурі між 15 оС і 32 оС
Термін зберігання 6 місяців.

12. УМОВИ ВИРОБНИЦТВА РОБІТ

Робочі параметри
Тиск - 500 – макс.
Підігрівач - 49оС – макс.
Мережений - той самий, що для підігрівачів
електронагрівач

Підготовка
Компонент «Б» володіє підвищеною в’язкістю і при зберіганні розділяється на шари. Його слід підігріти в бочці до температури 27 оС і ретельно перемішати до однорідного стану перед проведенням робіт, а також під час їх проведення.

Вихід готового продукту
Вихід готового продукту залежить від температури субстрата. В теплу погоду вихід готового продукту буде вищий, а в холодну – нижчий.

ТОВ «Добробуд»

м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 11д
Тел./факс (0352) 43-38-69
моб.: (050)437-02-88, (067) 674-60-47
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.Breath.in.ua
www.Breath.com

© Breathe.in.ua. Всі права захищено. 2010 - 2016. 
При використанні матеріалів, посилання на сайт breathe.in.ua обов'язкове