РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ BREATHE
тел.: (050) 437 02 88 моб.: (067) 674-60-47 тел/факс (0352)438689 info@breathe.in.ua
 

Про утеплення термопіною BREATHE

Як показують результати досліджень, тепловий опір огороджень (стеля, стіни, вікна) не робить істотного впливу на зменшення втрати тепла в приміщеннях. Більш ефективним є загородження шляхів відходу величезних теплих повітряних мас через конструкції. Вирішенню даного завдання вдало сприяє технологія утеплення піною BREATHE. Технологія утеплення термопіною BREATHE створена для комплексного утеплення будинків. Дана термопіна напилюється на поверхню або впорскується в повітряні порожнини. Дуже невелика її повітропроникність дозволяє утримувати значну частину тепла, що знаходиться в приміщені. Це підтверджують результати досліджень залежності ефективності економії тепла від товщини шару піни BREATHE®, представлені в таблиці № 1.

Детальніше...

Системи опалення, вентиляції та рекуперації повітря

Питання вибору системи опалення, забезпечення комфортності та здорового мікроклімату приміщення є особливо актуальним для мешканців приватних секторів напередодні зимового сезону. Сьогодні на ринку представлений широкий вибір технологій збереження тепла та кліматичних систем, який постійно розширюється за рахунок вдосконалення існуючих та появи інноваційних технологій. Та разом з цим виникають нові питання щодо їх ефективності та доцільності використання:
- Які основні критерії вибору систем опалення?
- Що використовувати у якості теплоносія – воду чи повітря?
- Що таке тепловий насос та які його основні функції?
- Останні досягнення в сфері енергозбереження: піролізний котел, тепловий насос, електроконвектори.
- Системи вентиляції та рекуперації повітря.

    Тепло в будинку забезпечується шляхом встановлення певної системи, яка повинна підтримувати бажану температуру повітря та води в холодний період. Будь-які системи опалення повинні складатися з таких основних елементів: пристрій для отримання тепла (генератор теплової енергії), пристрої для транспортування тепла від місця його отримання до опалювального приміщення (теплопроводи) і пристрої для передачі тепла в приміщення (нагрівальні прилади).
    В залежності від виду теплоносія системи опалення поділяють на водяні, повітряні та електричні.
    Водяне опалення - це сьогодні найбільш популярна система опалення в нашій країні. Традиційна система водяного опалення включає в себе радіатори, трубопроводи, водонагрівачі (котли), розширювальну посудину та циркуляційний насос.
    Нагріта котлом вода через труби потрапляє в радіатори нагріває їх, а ті в свою чергу нагрівають повітря в приміщенні. Вода, що охолонула, повертається назад, де її заново нагріває котел. Таким чином відбувається постійна циркуляція води в системі опалення.

Детальніше...

Утеплення стін

Теплоізоляція приватних будинків, ангарів, складів забезпечується через утеплення стін зсередини. Таке утеплення можна проводити в будь-який період року, а також у випадках, коли зовнішній вигляд будинку має бути збереженим.
Суттєвий недолік такого виду утеплення пов’язаний з тим, що температура конструкції, яку утеплюють значно знижується. Особливо в зимовий час, коли водяна пара, що утворюється в приміщенні внаслідок різниці парціальних тисків ззовні, неминуче конденсується за шаром утеплення на внутрішній поверхні стіни.
Сконденсована в холодний час волога не може бути виведена назовні навіть влітку, що приводить до появи сирості в приміщенні будинку. Зайва вологість в приміщенні  веде до появи мікроорганізмів та грибків, а ще може стати причиною астматичних захворювань та алергії.

Детальніше...

Утеплення даху

Особливості утеплення даху.
Питання утеплення даху потребує особливої уваги, оскільки саме через цю частину будинку відбуваються найбільші втрати тепла. Маючи якісну та надійну теплоізоляцію можна суттєво зекономити енергію.

Традиційна технологія утеплення з використанням плитоподібних утеплювачів має таку послідовність. 

1. Встановлення каркасу.
2. Із зовнішньої частини каркасу накладається плівка гідробар’єру.

Детальніше...

© Breathe.in.ua. Всі права захищено. 2010 - 2016. 
При використанні матеріалів, посилання на сайт breathe.in.ua обов'язкове