РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ BREATHE
тел.: (050) 437 02 88 моб.: (067) 674-60-47 тел/факс (0352)438689 info@breathe.in.ua
 

Про утеплення термопіною BREATHE

Як показують результати досліджень, тепловий опір огороджень (стеля, стіни, вікна) не робить істотного впливу на зменшення втрати тепла в приміщеннях. Більш ефективним є загородження шляхів відходу величезних теплих повітряних мас через конструкції. Вирішенню даного завдання вдало сприяє технологія утеплення піною BREATHE. Технологія утеплення термопіною BREATHE створена для комплексного утеплення будинків. Дана термопіна напилюється на поверхню або впорскується в повітряні порожнини. Дуже невелика її повітропроникність дозволяє утримувати значну частину тепла, що знаходиться в приміщені. Це підтверджують результати досліджень залежності ефективності економії тепла від товщини шару піни BREATHE®, представлені в таблиці № 1.

Таблиця І. Результати досліджень залежності ефективності економії тепла від товщини шару термопіни BREATHE.

Властивості термопіни Breathe. Фізичні властивості

Товщина шару термопіни Breathe (см);

Тепловий опір шару термопіни BREATHE R (м2К/Вт)

Ефективність економії тепла(%)

2,5

0,65

80

10

2,36

94

15

3,86

96

20

5

97

25

6,58

98

BREATHE Що це?
Канадською компанією BREATHE inc. створена система утеплення у вигляді піни призначена для комплексного утеплення й звукоізоляції новозбудованих і реконструйованих житлових та інших будинків і нежитлових споруд. За допомогою спеціального устаткування напилений на поверхню, яка утеплюється, матеріал через 3-5 секунд розширюється в обсязі до 100 разів, утворюючи м'який, еластичний і щільний шар піни кремового кольору. Ця унікальна піна має хорошу адгезію з будь-якими поверхнями, що дозволяє заповнювати всі нещільності, утворюючи суцільний теплий і герметичний шар, що захищає не тільки від втрати тепла, але й від витоку теплого повітря через утеплені конструкції. Крім того, особлива структура дрібних пор не дозволяє піні всмоктувати в себе вологу, але забезпечує достатню паропроникність, тобто утеплювальний матеріал  «дихає».
Як будинок втрачає тепло?
Повітря, що нагрілося від опалювальних приладів, у приміщеннях піднімається вгору й створює великий тиск на конструкції, що обгороджують (стеля, стіни, вікна). Через будь-які нещільності тепле повітря з великою силою пробивається в навколишнє середовище, як з дірявої повітряної кулі. У той же час у нижній частині приміщень відбувається розрідження повітря й через різні нещільності в підлозі, дверях, стінах і вікнах у приміщення всмоктується холодне повітря, що знову доводиться нагрівати. Дані втрати енергії можливо зменшити шляхом підвищення щільності конструкцій, що обгороджують. Іншу частину втрати тепла становить втрата тепла інфрачервоним і кондукційним способом, тобто коли випромінюване опалювальними приладами або за допомогою теплого повітря передане тепло через стіни «іде» у навколишнє середовище. Зменшити втрату тепла можна  шляхом підвищення тентового опору конструкцій, що обгороджують.
Яким чином термопіною BREATHE забезпечується збереження тепла?
Напилений на поверхню, що утеплюється, рідкий матеріал, розширюючись, ідеально заповнює навіть найдрібніші щілини, тому піна, що розширилася створює бар'єр, який надійно протистоїть витоку теплого повітря й всмоктуванню холодного повітря через утеплені конструкції. Навіть шар термопіни Breathe товщиною б 2.5 ом. не пропускає із приміщень теплого повітря. Найменша повітропроникність - властивість даної піни, що забезпечує збереження якнайбільшої частини тепла. Коефіцієнт теплопровідності термопіни Breathe = 0.038 Вт/м.К. Але, як показують результати досліджень, збільшення теплового опору конструкцій, що обгороджують, робить істотно менший вплив та зменшення втрати тепла в приміщеннях, ніж зменшення неконтрольованих втрат теплого повітря.
Для чого призначена термопіна Breathe?
Термопіна Breathe спеціально створена для утеплення й звукоізоляції всіх конструкцій, що обгороджують будинок, методом її напилювання на поверхню. Ізоляційні поверхні не вимагають будь-якої спеціальної підготовки - піна добре до них приклеюється. Поверхні можуть бути мокрими, іржавими, покритими пилом і навіть інеєм. При утепленні  термопіною Breathe не потрібні жодні захисні плівки (ні пароізоляційна, ні вітроізоляційна, ні антиконденсатна). Наприклад, для утеплення покрівлі суміш компонентів напилюється безпосередньо на покрівельне покриття (покрівельна бляха, черепиця або будь-яке інше) зсередини, і піну, що утворилася, відразу можна накриватися оздоблювальним матеріалом. За таким же принципом утеплюють стіни, перекриття, підлоги як каркасних, так і інших будинків. Для утеплення будинків із зовнішньої сторони (фасад) монтується каркас, і напилена піна після видалення її надлишку накривається оздоблювальним матеріалом, що прикріплюється до каркаса. У цьому випадку необхідно забезпечити захист термопіни від дощу і дії на неї прямих сонячних променів. Термопіна є легким і досить м'яким матеріалом, тому вона не може бути основою для штукатурки.
Чому будинок варто утеплювати саме термопіною Breathe?
Порожні зазори під підлогою й у покрівельних нахилах варто заповнювати призначеною саме для цього термопіною Breathe, тому що це:

  • ефективно - припиняється витік теплого повітря й не відбувається всмоктування холодного повітря, чим досягається найбільший ефект економії тепла. Прекрасні теплові властивості термопіни Breathe ще .більше підсилюють даний ефект. Застосування даної технології дозволяє легко вирішити проблему комплексного утеплення будинків будь-якого призначення й будь-якої архітектурної конфігурації;
  • просто - не потрібно знімати внутрішнє покриття, псувати обробку, не потрібна підготовка поверхонь, що утеплюються;
  • швидко - утеплення підлоги індивідуального будинку можна здійснити за один день. Немає необхідності в якій-небудь захисній плівці. Свої експлуатаційні властивості піна проявляє через 5 хвилин після нанесення, завдяки чому приміщення після утеплення підлоги або покрівлі можна експлуатувати відразу:
  • дешево - оцінивши невелику вартість утеплення і хороший ефект економії тепла, виявилося, що це одна з найбільш дешевих технологій утеплення в Європі.
  • екологічно - технологія й матеріали створені саме для утеплення підлоги і покрівельних скатів з порожніми повітряними зазорами житлових будинків, тому не містять жодних побічних ефектів або негативних властивостей. Термопіна не порошиться. не пліснявіє, не гниє, нічого не виділяє в навколишнє середовище, не містить шкідливих матеріалів. Асоціація хворих астмою в Америці визнала термопіну Breathe найбільш екологічно чистим утеплювальним матеріалом;
  • гарантовано - довговічність термопіни і якість виконаних робіт на десятки років. Відповідальність одного підрядника за весь комплекс робіт і матеріалів ще більше зміцнює цю гарантію.

Властивості термопіни Breathe Фізичні властивості

Властивість

Одиниця виміру

Величина

Маса обсягу

кг/м.куб.

5,5-6,4

Задекларований коефіцієнт теплопровідності

Вт/м.К

0,038

Короткочасне втягування води при зануренні

кг/м. кв

0,3

Повітропроникність

м.кв/с.Па

7,56*10-9

Паропровідність

кг./м.s Па

1,113*10-9

Показник звукоізоляції

дБ

37

Клас займистості

B-sl, d0(EN13823)

25

Корозія відсутня

Екологічні властивості

Гексафоторацетон (HFA)

Немає

Гідрофторвуглевод (HFC)

Немає

Летучі органічні сполуки

Немає

Формальдегід

Немає

Тел.: 035 43 38 69; 050 437 02 88

© Breathe.in.ua. Всі права захищено. 2010 - 2016. 
При використанні матеріалів, посилання на сайт breathe.in.ua обов'язкове