РЕВОЛЮЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ BREATHE
тел.: (050) 437 02 88 моб.: (067) 674-60-47 тел/факс (0352)438689 info@breathe.in.ua
 

Утеплення стін

Теплоізоляція приватних будинків, ангарів, складів забезпечується через утеплення стін зсередини. Таке утеплення можна проводити в будь-який період року, а також у випадках, коли зовнішній вигляд будинку має бути збереженим.
Суттєвий недолік такого виду утеплення пов’язаний з тим, що температура конструкції, яку утеплюють значно знижується. Особливо в зимовий час, коли водяна пара, що утворюється в приміщенні внаслідок різниці парціальних тисків ззовні, неминуче конденсується за шаром утеплення на внутрішній поверхні стіни.
Сконденсована в холодний час волога не може бути виведена назовні навіть влітку, що приводить до появи сирості в приміщенні будинку. Зайва вологість в приміщенні  веде до появи мікроорганізмів та грибків, а ще може стати причиною астматичних захворювань та алергії.

Утеплення стін з внутрішньої сторони термопіною Breathe дозволяє уникнути пробеми появи конденсату. Матеріал наноситься безпосередньо на поверхню стіни, створює суцільну прокладку без швів та щілин, не залишає простору між шаром утеплення та стіною. Таким чином, точка роси виноситься з внутрішньої сторони стіни на зовнішню. 
Для теплоізоляції внутрішньої стіни можна використовувати як Breathe, що напилюється на поверхню, так і Breathe заливного типу. Використання заливного типу матеріалу має певні переваги:
- можна досягти однакової товщини шару утеплення, 
- не потрібно зрізати залишки матеріалу, 
- відсутність дзвінкого звуку при простукуванні  гіпсокартону.
Теплоізоляція стіни зсередини включає наступні етапи:
1. Монтаж дерев’яного каркасу.
2. Встановлення обрешітки та монтажної плівки.
3. Заливка Айсініну.
4. Демонтаж плівки та обрешітки.

Утеплення стіни матеріалом Breathe зсередини не потребує використання жодних кріпильних елементів, додаткових плівок та клейких сумішей. Так, можна повністю запобігти утворенню конденсату, сирості в приміщенні та надмірній вологості.

© Breathe.in.ua. Всі права захищено. 2010 - 2016. 
При використанні матеріалів, посилання на сайт breathe.in.ua обов'язкове